Yeni Evim Adabükü | Galeri
15382
page-template-default,page,page-id-15382,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Galeri

Hazır bahar bize yüzünü göstermişken yüzünüzü hem güneşe hem de flamingolara dönün. Sabahın erken saatlerinde gölün üzerine doğan güneşten yayılan muhteşem güzellikteki renklerde flamingoların fotoğrafını çekmeden Adabükülü sayılmazsınız.

Fabay Adabükü Evleri, Bodrum’da yapılan projeler arasında özel plaj anlayışıyla tasarlanmış sahil bandı, sosyal tesislerinin genişliği ve zengin imkanlarıyla eşsiz bir yaşam sunuyor.

Bodrum’un saklı cenneti

Fabay Adabükü Evleri’nin inşasında kullanılan dayanıklı ponza taşı doğal malzeme yapısındaki boşluklar sayesinde yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlar. Bu özelliği sayesinde kış aylarında dondurucu soğuklardan, yaz aylarında ise kavurucu sıcaklardan korunmanızı sağlar.

Fabay Adabükü Evleri’nde, atık suyun yüzde yüz arıtılıp bahçe sulamasında yeniden kullanılması ile maksimum tasarruf sağlandığını biliyor muydunuz?

Bodrum’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi

Büyük şehirde yaşayan ama Bodrum’a huzur bulmaya gelenlerin uğrak yeri Adabükü

Yeni evinizin terasından sevdiklerinizle birlikte izleyebileceğiniz muhteşem bir gün batımı ve denizden esen hafif meltem içinizi ferahlatacak.

Adabükü-Tuzla Kuş Cenneti belli mevsim dönemlerinde, kuş gözlemcilerinin akınına uğruyor. Özellikle Kasım ve Nisan ayları arasında kuşların oluşturdukları dans şöleni görülmeye ve kaydetmeye değer bir görüntü oluşturuyor.

Doğa fotoğrafçılarının uğrak yeri

Bodrum’un havası en temiz lokasyonu

Mükemmel bir doğa ve berrak bir deniz.

Tuzla Kuş Cenneti

Yelken sporu Bodrum’luların vazgeçilmezi. Sizde bu heyacanı Bodrum’dan yakında takip edin ve huzurlu maviye kendinizi bırakıp, stresten arının.

Bakir doğası, berrak ve billur suyu, tertemiz bir havası ile Bodrum’un saklı cenneti Adabükü’nde büyüleyici ve huzurlu bir mavi yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Hayatın gerçek renkleri her gün yanından yürüyüp geçtiğimiz bitkilerde gizli. Şehir gürültüsünden, trafiğinden uzak, Bodrum’un saklı cenneti Adabükü’nde doğanın büyüleyici renklerini keşfetmeye hazır mısın?

Adabükü-Tuzla Kuş Cenneti’nde karabatak, meke, pelikan ve yaban kazı gibi pek çok kuş türü ile birlikte toplam 125 çeşit kuş türü barınıyor ve bu kuşlar tüm beslenme ihtiyaçlarını Tuzla Lagün Gölü’nden karşılıyor. Bölgenin en popüler canlı türü ise Flamingolar.

Arkasında Halep çamından gelen bol oksijenli, yemyeşil bir orman, önünde ada ve panoramik deniz manzarası. Ormandan gelen çam, denizden gelen iyot kokusu sizi Adabükü’ne bekliyor.

Adabükü’nden 3 dakika uzaklıkta yer alan Boğaziçi Köyü’nde köy kahvesine oturup, köy sakinleriyle yapılan sohbetin tadı burada insana ayrı bir huzur verir. Önünüzde uzanan boğaz manzarası ise köyün adını nereden aldığını kanıtlar nitelikte size göz kırpar.

Bargilya antik kentinin hemen yanında yer alan Adabükü/Tuzla Kuş Cenneti, Ege Denizinin tatlı suyla birleştiği, çevresi zeytin ağaçları ile kaplı keşfedilmemiş bir doğa harikası.

Bodrum’un manzarası her açıdan muhteşem. Sizde doğanın bize sunduğu bu güzellikleri yakından görmek için Bodrum’u en kısa zamanda ziyaret edin.

Adabükü’nde en taze balıklar sofralarınıza yerel balıkçılardan geliyor. Burada tüm gözler onları bekliyor.

Sabahın erken saatlerinde Bargilya’dan günübirlik teknelerle yola çıkarak kendi balığınızı tutabilir, Adabükü’nün masmavi sularında serinleyebilir ve muhteşem güzellikteki kıyılarını keşfedebilirsiniz.

Adabükü’nde uçsuz bucaksız bir deniz manzarası ve bakir doğa, sizi ve sevdiklerinizi mutlu günler yaşamanızı bekliyor.